Atrakcje

ZabawaPark to blisko 3000 metrów kwadratowych pelnych atrakcji. Czekaja na Was labirynty, zjezdzalnie, automaty z grami, baseny z kulkami, park linowy, kacik slackline, miejsce do zabaw kreatywnych i ogromna arena z trampolinami o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Dla naszych najmlodszych klientów przygotowalismy mini kacik zabaw z mini basenem z pileczkami.
Trampoliny
Trampoliny
Stworzyliśmy dla Państwa prawie 500 m2, powierzchni trampoliny. Powierzchnia trapomlin składa się z dwóch części. Trampoliny podzieliśmy na dwie strefy:
-strefa dla najmłodszych 
-strefa dla pozostałych gości. 
Każda ze stref obejmuje maty o różnych rozmiarach. trampolinę skośną, zjeżdżalnię i basen z gąbkami. Kombinacja tych wszystkich elementów sprawi, że nie bedziesz się nudzić. 

Specjalną atrakcją jest strechline. 
Park linowy
Park linowy
Park liniowy zawiera 10 przystanków i 15 etapów. Zajmuje powierzchnię powyżej 200 metrów kwadratowych i ma 150 metrów długości. Dzięki umieszczeniu przeszkód na niewielkiej wysokości (40 cm) rodzice mogą towarzyszyć dzieciom podczas zabawy. Taka wysokość pozwala również tym początkującym zdobywać niezpomniane doświadczenia. 

W parku linowym znaleźć można między innymi ściankę wspinaczkową, kolorowy tunel, most, most linowy, most z klockami i wiele innych. 

Głóną atrakcją jest tunel prowadzący na punkt widokowy w labiryncie.  
Labirynt
Labirynt
Wielki tort urodzinowy z wisienkami skrywa w sobie 3-kondygnacyjny labirynt. Labirynt otoczony jest ogromnym basenem z kolorowymi piłkami, do którego dostać można się zjeżdżając z najwyższego punktu labirytu potrójną kolorową zjeżdżalnią. W basenie ukryliśmy wulkan, z którego zamaist lawy wyskakiwać będą piłeczki. Zresztą sprawdźcie sami co jeszcze kryje nasz urodzinowy tort. 
 
Automaty do gier
Automaty do gier
Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy strefę z automatami do gier całkowiecie za darmo. Wśród których między innymi bujaki, koszykówka, koparka, golf czy cymbergaj. 
Strefa dla najmłodszych
Strefa dla najmłodszych
Zadbaliśmy o komfort pobytu najmłodszych gości. Specjalnie przygotowane miejsce dla dzieci w wieku do 3 lat. W strefie tej znajduje się oddzielny basen, zjeżdżalnia, tor z przeszkodami. Wszystko zorganizowane tak, by każdy krok przynosił dzieciom doświadczenie życiowe. Zadbaliśmy też o rodziców dla Nich przygotowaliśmy miejsce by mogli być jak najbliżej swoich pociech.