Dla firm

Oferta dedykowana dla firm i korporacji . Ceny ustalane indywidualnie po rozpoznaniu zapotrzebowania.

Firmowe imprezy to bardzo dobra okazja do integracji zespołu oraz do wzmacniania więzi między pracownikami, a organizacja takiego spotkania w naszym parku to, także możliwość zabawy w gronie rodzinnym z udziałem Waszych pociech. Dzieci będą szczęśliwe, a rodzice zadowoleni.

Zakres oferowanych przez nas produktów jest bardzo szeroki. Od eventów o uprzednio wybranej tematyce, po organizację urodzin. Organizujemy również warsztaty tematyczne dla dzieci oraz imprezy okolicznościowe. Dysponujemy bardzo dużą przestrzenią (około 3 tyś m2), posiadającą własne zaplecze gastronomiczne, dzięki temu mamy wręcz nieograniczone możliwości organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Wychodzimy więc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów, nie mając wątpliwości, że im sprostamy!

OFERUJEMY:

-imprezy i festyny o wybranej tematyce,
-imprezy świąteczne – Wigilia, Mikołajki, spotkanie wielkanocne,
-spotkania integracyjne – dla dorosłych z dziećmi
-wejściówki i karnety dla pracowników oraz dla klientów.

Regulamin obowiązujący na terenie obiektu.

* Ze względu na bezpieczeństwo dzieci informujemy, że rodzice nie powinni korzystać z atrakcji parku dla własnej rozrywki.

**Rezerwacja sali odbywa się tylko po wpłaceniu zaliczki. Na 7 dni przed imprezą zaliczka nie podlega zwrotowi.

*** Dzieci obowiązkowo poruszają się na terenie parku w skarpetach antypoślizgowych. Towarzyszenie dziecku na trampolinach, w labiryncie i na parku linowym zobowiązuje rodzica do posiadania skarpet antypoślizgowych.

Niedopuszczalne jest również poruszanie się po terenie Parku boso oraz wnoszenia własnego pożywienia. Dzieci obowiązkowo poruszają się na terenie parku w skarpetach antypoślizgowych. Cena jednej pary 5 zł

Do zobaczenia w parku !

Informacje o cenach, zapisy, rezerwacja miejsc :

grupy.lodz@zabawapark.pl   tel. 731-957-819